Aktualnosci

zaprzestanie dostarczania gazu ziemnego

10.01.2019
Informujemy, że spółka ELSEN S.A. od dnia 11.01.2019 r. (g. 6:00) zaprzestaje dostarczania gazu ziemnego do odbiorców końcowych przyłączonych do sieci dystrybucyjnej należącej do Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o.

Obowiązek dostarczania gazu ziemnego przejmuje PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o., jako sprzedawca awaryjny. Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży awaryjnej gazu ziemnego przez PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej http://pgnig.pl/sprzedawca-awaryjny-gazu


Wyróżnienie Digital Finance Award w Poznaniu

08.06.2018
Nagrody Digital Finance Award, honorujące firmy implementujące technologiczne rozwiązania w proces zarządczy, otrzymały ELSEN S.A. oraz Open Nexus Sp. z o.o. Wyróżnienia wręczono w trakcie kongresu Dyrektorów Finansowych w Poznaniu, gdzie finansiści dyskutowali nad tegorocznymi wyzwaniami z zakresu rachunkowości firm. Wyróżnienie Dyrektora Finansowego Firma ELSEN S.A. z Częstochowy jest spółką energetyczną, specjalizującą się w produkcji i dystrybucji energii cieplnej, elektrycznej i gazu. W opinii Jury, wysoki stopień digitalizacji procesów finansowych firmy ELSEN związanych z obsługą należności wspiera obsługę dużej liczby zróżnicowanych odbiorców, umożliwiając jej dalszy rozwój.
Zapraszamy do zapoznania się z pełnym artykułem wyróżnienia Digital Finance Award.